Szafy aktowe i kartotekowe

Metalowe meble biurowe są estetyczne, funkcjonalne, trwałe, a co najważniejsze pozwalają zachować idealny ład, porządek oraz segregację kartotek, akt czy innych dokumentów. W  szafach mogą być przechowywane różne formaty dokumentów. W standardzie dostępnych 16 kolorów z palety RAL, które będą pasowały do wystroju każdego wnętrza. W ofercie dostępne są: szafy biurowe z drzwiami skrzydłowymi, szafy biurowe z drzwiami chowanymi, szafy biurowe z drzwiami żaluzjowymi, szafy biurowe z drzwiami przesuwnymi, szafy biurowe przeznaczone do przechowywania i sortowania dokumentów, regały, szafy aktowe wzmocnione, szafy kartotekowe, aktowo-kartotekowe, szafy do przechowywania rysunków. Wszystkie szafy występują w różnych wymiarach i konfiguracjach elementów wyposażenia. Metalowe szafy aktowe i kartotekowe to doskonały sposób zarówno na wygodne oraz bezpiecznie, jak również i reprezentacyjne urządzenie każdego biura. Bardzo duży wybór sprawia, że mogą znaleźć zastosowanie w każdym pomieszczeniu, spełniając potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

 

 

 

Szafy na akta z drzwiami skrzydłowymi to najpopularniejsze, najchętniej kupowane szafy biurowe. Dodatkowo konkurencyjność cenowa tych mebli biurowych powoduje, że znajdują się na naszej topliście produktów na czołowej pozycji. Szafki na akta znajdują wszechstronne zastosowanie dzięki zróżnicowanym możliwościom wyposażenia ich wnętrza: półki przestawne co 25 mm (regulacja skokowa), półki wysuwne, szuflady pełne, szuflady ramowe.

W standardzie szafy wyposażone są w półki przestawne co 25 mm (regulacja skokowa):
– szafy niskie – Sbm 101, 102, 103, 107 – 2 półki przestawne co 25 mm ± 4 pozycje od środkowego położenia,
– szafy wysokie – Sbm 201, 202, 203, 212 – 4 półki przestawna co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia.

Maksymalne obciążenie półki standardowej – 60 kg.
Maksymalne obciążenie półki opcjonalnej – 80 kg.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE:
– uchwyt drzwiowy z zamkiem blokującym w 2 punktach (góra i dół drzwi),
– przestawne półki,
– max. obciążenie półki – 60 kg (opcja 80 kg),
– dostępna wersja ubraniowo-aktowa,
– dostępna wersja ze schowkiem,
– dostępne nadstawki do szaf.

Drzwi szaf posiadają schowane zawiasy. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym. Ryglowanie szaf w 2 punktach (góra i dół drzwi).

ZALETY SZAF:
– bogate wyposażenie w standardzie,
– 16 kolorów bez dopłat,
– różne wymiary i elementy wyposażenia,
– przestawne półki,
– różne wersje szaf,
– różne wersje cenowe. W ofercie szeroki program nadstawek. Szerokości nadstawek dostosowane są do szerokości szaf.

Dostępne nadstawki:
– o wys. 465 mm – na 2 niskie rzędy dokumentów,
– o wys. 810 mm – na 2 rzędy segregatorów.

Nadstawki posiadają 1 półkę przestawną co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia.

Szafy biurowe, dzięki chowanym drzwiom pozwalają na znaczne zmniejszenie przestrzeni potrzebnej do otwarcia szafy. Drzwi wsuwane w boki szafy sprawiają, że te metalowe meble biurowe są wyjątkowo funkcjonale i nadają się nawet do małych pomieszczeń.

Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym z blokadą w dwóch punktach (góra i dół szafy).

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE:
Sbm 210 – 4 półki przestawne co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia,
Sbm 211 – schowek dwudrzwiowy z przegrodą, zgrzewany, zamykany zamkiem cylindrycznym ryglem jednopunktowym oraz 3 półki przestawne co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE:
– półki wysuwne,
– szuflady pełne,
– szuflady ramowe

Maksymalne obciążenie półki, półki wysuwnej, szuflady pełnej oraz szuflady ramowej w szafach z drzwiami chowanymi wynosi 40 kg.

Szafy biurowe dzięki zastosowaniu eleganckich, bezgłośnych i lekko pracujących drzwi żaluzjowych są bardzo popularnym meblem biurowym. Ich funkcjonalność i szeroki wybór wyposażenia dodatkowego gwarantują dużą elastyczność w aranżacji wnętrza. Drzwi żaluzjowe mebli metalowych wykonane są z listew z tworzywa sztucznego, zamykane zamkiem zatrzaskowym z 2 kluczami.

Maksymalne obciążenie półki standardowej – 40 kg.

Szafa posiada przestawne co 25 mm półki:
– Sbm 208, 217, 218, 219 – 4 półki przestawne co 25 mm ±3 pozycje od środkowego położenia,
– Sbm 105, 109 – 2 półki przestawne co 25 mm ±4 pozycje od środkowego położenia,
– Sbm 701 – 2 półki ±3 pozycje od środkowego położenia,
– Sbm 404, 406 – 1 półka ±3 pozycje od środkowego położenia.

Maksymalne obciążenie półki, półki wysuwnej, szuflady pełnej oraz szuflady ramowej w szafach z drzwiami żaluzjowymi wynosi 40 kg.

Szafy biurowe z drzwiami przesuwnymi nie zajmują powierzchni biurowej przy otwieraniu, a ich estetyka i niezawodność są szczególnie doceniane przez użytkowników. Metalowe meble biurowe Malow to nowoczesność, na którą może sobie pozwolić nawet najmniejsze biuro.

Szafy Sbm 222, 220, 221 – posiadają 4 przestawne co 25 mm półki.

Szafy Sbm 112, 110, 111 – posiadają 2 przestawne co 25 mm półki.

Drzwi wyposażone w zamek bębenkowy i uchwyt drzwiowy.

 

Szafy biurowe SBMK przeznaczone są do przechowywania i sortowania dokumentów, poczty. Te meble metalowe idealnie nadają się do czytelni, jak również do pokojów nauczycielskich np. do przechowywania dzienników uczniowskich. Szafy posiadają przestawne półki. Szafa Sbmk 1 wyposażona jest dodatkowo w wysuwany pulpit i część aktową zamykaną zamkiem zabezpieczającym.

Regały zamknięte są bardzo praktyczne i popularne do biur, kancelarii i gabinetów. Łączą w sobie wytrzymałość metalowych mebli biurowych i pozwalają na łatwy dostęp do przechowywanych dokumentów.

Regały wyposażone w półki:
– regały niskie – RZ 101, 102, 103, 107 – 2 półki przestawne co 25 mm ± 4 pozycje od środkowego położenia,
– regały wysokie – RZ 201, 202, 203, 212 – 4 półki przestawna co 25 mm ± 3 pozycje od środkowego położenia.

Wzmocnione szafy na akta wypełnione są niepalną watą mineralną – to idealne rozwiązanie do przechowywania ważnych dokumentów. Szafy na dokumenty niejawne posiadają wypełnienie zabezpieczające przed ogniem. Drzwi wyposażone w baskwilowy system zamykania –blokowany certyfikowanym zamkiem w kl. A.

Do szaf biurowych SamW oferujemy – na specjalne zamówienie:
– schowek,
– półki wysuwane,
– szuflady ramowe.

Również na zamówienie istnieje możliwość mocowania mebla metalowego do podłogi oraz zastosowania zamka szyfrowego.

 

Szafa aktowo-kartotekowa to bardzo praktyczne połączenie szafy z szufladami z szafką aktową na segregatory i inne dokumenty. Szuflady zainstalowane są na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie z zabezpieczeniem przed wypadaniem. Te meble biurowe posiadają specjalny mechanizm umożliwiający wysunięcie jednocześnie tylko jednej szuflady. Centralne ryglowanie szuflad.

Maksymalny udźwig każdej szuflady wynosi ok. 40 kg.

Szafa wykonana jest z blachy stalowej, a wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Uchwyt drzwiowy z zamkiem blokującym drzwi w 2 punktach (góra i dół drzwi). W części aktowej przestawne półki co 25 mm.

SZAFKI KARTOTEKOWE SZK

Szafy kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, z zabezpieczeniem przed wypadaniem. Metalowe meble biurowe posiadają specjalny mechanizm umożliwiający wysunięcie jednocześnie tylko jednej szuflady, co zabezpiecza szafkę przed przewróceniem. Szuflady ryglowane są centralnie.

Maksymalny udźwig każdej szuflady wynosi około 50 kg.

Do samodzielnego opisania szuflad służą szyldziki na taśmie samoprzylepnej w ilości odpowiadającej liczbie szuflad. W zestawie kliny do poziomowania szafki.

Szafki kartotekowe dostępne w różnych wersjach cenowych.

Dodatkowe wyposażenie – dostępne za dopłatą:
– podpórki do szuflad,
– blat wierzchni
Bardzo popularne szafy kartotekowe na formaty A5 (poziomo i pionowo), B5 (poziomo). Duży wybór wysokości pozwala dostosować szafkę biurową do każdego pomieszczenia i do różnorodnych potrzeb użytkowników.
SZAFKI NA CD-ROMY SCD

Szafki biurowe przeznaczone są do przechowywania płyt CD. Szuflady na trzy rzędy płyt, po 22 płyty w każdym. Stojaki na płyty wewnątrz szuflad ruchome. Każda szuflada może być opisana dzięki przyklejanym szyldzikom. Pełny wysuw szuflady umożliwia łatwy dostęp do wszystkich płyt. Centralny zamek blokuje wszystkie szuflady. Szuflady zamontowane są na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, z zabezpieczeniem przed wypadaniem. Blat wierzchni w standardzie.

 

Szafy biurowe do przechowywania rysunków, map, klisz drukarskich i dokumentacji technicznych zapewniają bezpieczne, praktyczne i uporządkowane przetrzymywanie tych materiałów. Meble metalowe umożliwiają przechowywanie formatów A0/A1. Na specjalne życzenie klienta (za dopłatą) istnieje możliwość dzielenia szuflad na różne formaty za pomocą dodatkowych przegród – od A4 do A1.

Maksymalne obciążenie każdej szuflady wynosi około 50 kg.

Szuflady szaf zainstalowane są na prowadnicach kulkowych zabezpieczonych przed wypadaniem. Centralny zamek bębenkowy blokuje wszystkie szuflady.

Meble biurowe ustawiać można bezpośrednio na podłodze lub na podstawach.

Kategoria:
Szafy ubraniowe i skrtykowe

Kontakt z mobilnym doradcą: +48 788 788 098
Rozpocznij Chat
1
Hej! Dziękujemy, że jesteś!. Naciśnij przycisk start aby rozpocząć chat.

Start