O Nas

Specjalizujemy się w kreowaniu przestrzeni biurowych, obiektów komercyjnych, lokali użytkowych, a także projektujemy kuchnie i wnętrza mieszkalne.  Analizujemy i doradzamy. Dostosowujemy projekty do wymagań i  budżetu.

Kierujemy się ideą tworzenia miejsc wyjątkowych, łączących w sobie niepowtarzalny klimat, nowoczesny design, zwiększających komfort i wydajność pracy. Zwracamy szczególną uwagę na estetykę, funkcjonalność i ergonomię projektowanych przestrzeni.

Nasze projekty realizujemy i nadzorujemy samodzielnie, by osobiście zadbać o każdy szczegół. Skupiamy doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin: projektantów wnętrz, architektów, stolarzy, lakierników, grafików, UX designerów. Organizujemy współpracę z podwykonawcami, przeprowadzamy zakup mebli i dodatków, dbamy o wykonanie mebli na specjalne zamówienie. Oddajemy w ręce naszych klientów przestrzenie gotowe do użytkowania.

CO ROBIMY

Zwracamy szczególną uwagę na estetykę, funkcjonalność

i ergonomię projektowanych przestrzeni.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Tworzymy koncepcję aranżacji, wizualizacje projektów z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów. Szczególną uwagę przywiązujemy do personalizacji wykonywanego projektu.

PROJEKTOWANIE MEBLI

Projektujemy i wykonujemy meble, stanowiące integralną część projektowanych przestrzeni, jak również jako oddzielne zamówienia.

DYSTRYBUCJA MEBLI

Wyposażamy aranżowane przestrzenie w gotowe meble uznanych projektantów i producentów. Sprzedajemy pojedyncze komponenty z naszej oferty.

Szukasz trwałych i pewnych rozwiązań?

Rozpocznij Chat
1
Hej! Dziękujemy, że jesteś!. Naciśnij przycisk start aby rozpocząć chat.

Start